Тренінг, гра і вікторина у Львові. Звіт

1-2 березня “Європа без бар’єрів” спільно з партнерами з Poradna pro integraci (Чехія) та ГО “Центр “Жіночі перспективи” провели тренінг, гру та вікторину у Львові на тему подорожування до країн Вишеградської четвірки з метою туризму, навчання чи працевлаштування.

1 березня у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного бізнесу відбувся тренінг “Подорожування, навчання та робота у країнах Вишеграду”, в якому взяли участь близько 40 студентів коледжу.

Про правила безпечного і легального подорожування розповідали експерти з Києва (Ірина Сушко, Катерина Кульчицька, ГО “Європа без бар’єрів”), Львова (Надія Костіна, Центр “Жіночі перспективи”), Праги (Петр Бішоф, Poradna pro integraci).

На початку з вітальним словом виступили виконавча директорка ГО “Європа без бар’єрів” Ірина Сушко, радниця Міжнародного Вишеградського Фонду Ірена Красніцька, Генеральний консул Республіки Чехія у Львові Павел Пешек.

Аналітик “Європи без бар’єрів” Катерина Кульчицька представила базову інформацію про подорожування до країн ЄС, зокрема:

 • який рівень мобільності до Європи у мешканців Львова
 • які країни належать до Вишеградської четвірки
 • які документи потрібно підготувати для подорожі
 • як оформити закордонний паспорт мешканцям Львівщини
 • як дізнатися, скільки коштів взяти з собою

Під час заходу аудиторії продемонстрували відеоролик “Молодь за відповідальну мобільність”.

P1350132

Чеський юрист Петр Бішоф розповів про основні типи перебування іноземців у Чехії, зокрема в рамках навчання та працевлаштування:

 • Безвізове перебування
 • Короткострокова віза
 • Довгострокова віза
 • Довгострокове проживання
 • Тимчасове проживання
 • Постійне проживання
 • Наслідки незаконних дій

Експертка Центру “Жіночі перспективи” Надія Костіна розповіла про явище торгівлі людьми та основні ризики, пов’язані з працевлаштуванням і навчанням за кордоном.

Також учасники тренінгу взяли участь у груповій грі з підготовки документів для подорожі до однієї з країн Вишеграду та інтерактивній тематичній вікторині.

P1350116

Учасники отримали в подарунок обкладинки для паспортів з девізом “Молодь за відповідальну мобільність”.

Фотозвіт
Тренінг у Львові. Подорожі до країн Вишеграду

*******

2 березня у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності було презентовано скорочену версію порад щодо оформлення документів для виїзду за кордон та працевлаштування, ризиків щодо торгівлі людьми,  після чого учасники заходу мали змогу перевірити свої знання в ігровому форматі.

Спершу студенти та курсанти університету взяли участь у груповій грі, у рамках якої було потрібно визначити “правильні” та “неправильні” оголошення щодо роботи та навчання за кордоном, після чого взяли участь у вікторині.

Учасники отримали в подарунок обкладинки для паспортів з девізом “Молодь за відповідальну мобільність”.

Фотозвіт
Гра та вікторина у Львові

Матеріали проекту:

Відеоролик “Подорожуймо відповідально! – Робота в ЄС”

Календар відповідального мандрівника-2018

Поради щодо роботи та навчання у Польщі

Звіт з заходів проекту у Луцьку

Усі заходи проводяться у рамках проекту “Креативна освіта молоді заради відповідальної мобільності”, підтриманого Вишеградським фондом і Королівством Нідерланди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *