Про проект

“Креативна освіта молоді заради відповідальної мобільності” – це проект, що включає серію інноваційних та творчих освітніх заходів для української молоді, спрямованих на запобігання нелегальній міграції, використанню нелегальних посередницьких фірм та перевищенню терміну перебування в країнах Вишеградської четвірки.

У рамках проекту ЄББ спільно з партнерами з неурядових організацій V4 проведе освітні ігри та тренінги для молоді, щоб навчити їх правилам про законні пересування, проживання та роботу в країнах Вишеграду, а також правильне використання безвізового режиму.

Головною цільовою групою проекту є українська молодь у віці 17-25 років, випускники школи, студенти та випускники вищих навчальних закладів та професійно-технічних училищ, які прагнуть виїхати за кордон, отримати або продовжити навчання у країнах V4.

Події проводяться у 4 містах Західної України: Луцьку, Львові, Ужгороді, Мукачеві.

Інші продукти, які будуть розроблені в рамках проекту, – це календар з інформацією про подорожі до країн V4, паспортні обкладинки з девізом проекту та анімований відеокліп. Проект реалізується громадською організацією “Європа без бар’єрів” та фінансується Вишеградським фондом і урядом Нідерландів. У проекті беруть участь чотири партнерські організації з країн V4 (список) та українські організації з мережі “Подорожуй відповідально“.